“Po Drugiej Stronie Słowa”

Promocja arkusza poetyckiego Bożeny Szurek

31 stycznia w sali widowiskowej WDK w Kobylance odbyła się promocja arkusza poetyckiego Bożeny Szurek pt. ” Po Drugiej Stronie Słowa”. W trakcie promocji uczestnicy wydarzenia mieli okazję wysłuchać wierszy autorki w interpretacji członków Grupy Poetyckiej działającej przy OKGG oraz piosenek w wykonaniu grupy wokalnej OKGG prowadzonej przez Katarzynę Burkot. Przyjemnym zaskoczeniem i uświetnieniem wieczoru był występ zespołu folklorystycznego BESKIDY z Dominikowic do którego Pani Bożena Szurek należy.

Bożena Szurek – urodziła się w Gorlicach, mieszka w Kobylance. Poezją zainteresowała się we wczesnych latach szkolnych. Do pisania powróciła po przejściu na emeryturę, debiutując w ogólnopolskim piśmie literacko-artystycznym „Bezkres” (2022).
Autorka arkusza literackiego „Po drugiej stronie słowa” (2023), wydanego przez Ośrodek Kultury Gminy Gorlice. Wzięła także udział w powarsztatowej antologii grupy poetyckiej OKGG „Czytamy akwarele” (2022) oraz w Antologii Poetów Ziemi Gorlickiej „Nad Beskidzkim Morskim Okiem” (2023).
Interesują ją książki historyczne i biograficzne. Lubi śpiew, muzykę, taniec ludowy oraz podróże.


Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest