KONKURS MAŁOPOLSKI EKO-SENIOR

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora konkursie EKOsenior. Zadanie konkursowe polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza (dla Seniorów indywidualnych lub dla organizacji seniorskiej) i opisaniu EKOinnowacyjnych i efektywnych metod dbania o środowisko. Prosimy o opis wszelkich prowadzonych działań w wyżej wymienionym zakresie realizowanych obecnie lub zakończonych w roku 2023.
UWAGA! W konkursie mogą wziąć udział tylko seniorzy i organizacje seniorskie z terenu Małopolski.
Nagrodą w konkursie jest zestaw niespodzianka składający się z ekologicznych produktów. Wypełniony formularz należy odesłać na adres mailowy: gminaprzyjaznaseniorom@manko.pl Na zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia!
Cele Konkursu „Małopolski Eko-Senior”: – Wyróżnienie i promocja seniorów i organizacji seniorskich z terenu województwa małopolskiego, podejmujących szeroko pojęte działania i projekty pro-ekologiczne na rzecz Eko-innowacji oraz efektywnych metod dbania o środowisko. – Zwiększenie zainteresowania opinii publicznej, mediów, inwestorów działalnością  na rzecz Eko-innowacji oraz efektywnych metod dbania o środowisko. – Rozszerzenie i wzmocnienie działań polskich organizacji seniorskich z terenu województwa małopolskiego i seniorów, podejmowanych na rzecz Eko-innowacji oraz efektywnych metod dbania o środowisko.
W załączniku przesyłamy formularze konkursowe oraz regulamin.
——– Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest